Kurumsal

Kutes Metal Logosu

Kutes olarak, 30 yılı aşkın tecrübemizle ergitme, kalıplama, taşlama, kumlama ve işleme hatlarımızda demir döküm üretiminin tüm adımlarını atıyoruz. Tekirdağ Çorlu bölgesinden tüm dünyaya ulaşıyoruz.

Her zaman sektörümüzde işini en doğru yapan marka olarak tanımlanacak şekilde çalışıyor; müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak tanımlıyor, karşılıklı güvene dayanan sağlam ilişkiler geliştiriyoruz. “Yeşil Döküm” hedefiyle üretiyoruz; sektörümüz ve dünyamız için yeni ve tertemiz bir sayfanın devamını getiriyoruz. Bütün operasyonlarımızı çevre dostu bir tutum içinde gerçekleştiriyoruz, sürdürülebilir yeniliklere hızla uyum sağlıyoruz. Pik ve sfero malzemelerin dökümü ve işlenmesi üzerine çalışırken, demirin yanında hepimizin ortak geleceğini de şekillendiriyoruz.

Kurucumuz

Kutes tesislerinin temelini atan Mehmet Bekir Kutmangil 1956 yılında İstanbul’da doğdu...

Daha fazla Daha Fazla

Hakkımızda

İlk demirimizi döktüğümüz günden bu yana hem sektörümüz hem de dünyamız için daha iyi bir gelecek hayal ediyoruz. Bu hayallerimizi gerçekleştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Teknolojiyi kullanarak, dünyanın en eski iş kollarından birinde sürekli yenilikler yapıyoruz.

Daha fazla Daha Fazla

Misyon ve Vizyon

Müşteri memnuniyeti odaklı ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak KUTES üretim teknolojilerini daima güncel tutarak teslimat güvenilirliğini sağlarken bilgi birikimini arttırmaya, iş güvenliğine, toplumsal cinsiyet eşitliğine, çalışan mutluluğuna, karbon ayak izini giderek azaltmaya kısaca sürdürülebilir kalkınmaya yatırım yapar.

Daha fazla Daha Fazla

Tarihçe

Kutes’in temelleri Mehmet Bekir Kutmangil tarafından 1986 yılında atıldı. İlk yıllarında İstanbul’da kömür madenciliği için alt yüklenici faaliyetlerine odaklanan kurucumuz, 1990 yılında, Çorlu – Tekirdağ’da demir döküm fabrikası yatırımı yapma kararı aldı. Kutes üretim tesislerinde ilk döküm 1992 yılında gerçekleşti

Daha fazla Daha Fazla

Neden Kutes?

Kutes olarak çeşitli sektörlerin farklı taleplerini karşılamak için döküm ve işleme çözümlerimizi oldukça geniş bir yelpazede sunmaktayız. Çözümlerimiz ilgili sektördeki tüm standartlar ve gereklilikler göz önüne alınarak özel bir şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla Daha Fazla

Kutes’de Politikalar

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası ISO 45001’in amacı güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının yönetilmesi kanunlara ve yönetmeliklere cevap verilmesidir. Günümüzde kuruluşlardan beklentiler artmıştır. Artık sadece iyi mal veya hizmeti ucuza sunmak ve kalite yönetim sistemleri ile sunulan bu ürünü güven altına almak yetmemektedir.

Daha fazla Daha Fazla

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow