Sektörler

Kutes Metal Logosu

Otomotiv

Kutes, otomotiv teknolojisi ve mühendisliği alanında farklı hizmetlere sahiptir. Araçlar için aks muhafazası ve kapağı üretimi yapar. Hafif ticari araç üretiminde tren diskleri ve kampana kategorilerinde parçalar üretmektedir. Ağır ticari araç kategorisinde ise yay braketi, yatak braketi ve karter üretimi ile hizmet kapsamını genişletir.

Daha fazla Daha Fazla

İklimlendirme

Kutes iklimlendirme sektöründe klima parçaları üretir. İklimlendirme firmalarının ve klima kullananların ihtiyaç duyduğu kapak statoru ve silindir kapağı yedek parçalarını yapar.

Daha fazla Daha Fazla

Tarım

Kutes, Türkiye başta olmak üzere tarım ile iç içe olan bir çok ülkede kullanılan tarım makine parçaları üretir.  Kutes Metal’in üretimini yaptığı parçalar arasında diferansiyel muhafazası volan ve stabilizatör ürünleri de bulunmaktadır.

Daha fazla Daha Fazla

İş Makineleri

İnşaat, tarım ve üretim sektöründe kullanılan iş makineleri için konut, volan, kasnak ve taşıyıcı gibi modellerinin üretimini yapar. İhtiyaçlar doğrultusunda pik ve sfero malzeme cinsinden farklı parçalarında üretimi yapılabilmektedir.

Daha fazla Daha Fazla

İnşaat

İnşaat sektörü için kritik öneme sahip güvenlik ürünleri ve iş parçaları üretir. Halat kasnakları ve aşırı hız ayar çarkı ürünleri ile inşaat sektöründeki model skalası oldukça geniştir.

Daha fazla Daha Fazla

Yan Sanayi

Kutes farklı makinelere tam uyumlu, kaliteli volan ve konik dişli modelleri ile yedek parça üretimi yapar.

Daha fazla Daha Fazla

Demiryolu

Kutes, ulaşım ve nakliye amacıyla kullanılan demir yolu araçları için güvenli fren sistemi üretir. Sektöre özel tüm ihtiyaçları karşılayacak yetkinliktedir.

Daha fazla Daha Fazla

Pompa & Vana

Makine sistemini tamamlayan pompa, valf parçaları, kapak flanşı ve kapak gövdesi modellerinin üretimini de gerçekleştirir.

Daha fazla Daha Fazla

Hidrolik ve Pnömatik

Hidrolik sistem ile çalışan makinelerde bulunan bağlantı plakası ve gövdeler, Kutes Metal’in birinci sınıf hizmet anlayışıyla üretilir. Bu malzemeler dayanıklılığı sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow