Mühendislik ve Kalite

Kutes Metal Logosu

Kutes’te, gelişmiş teknolojimiz, yüksek kapasitemiz ve interdisipliner çalışma yöntemini benimsemiş uzman kadromuzla, mühendislik ve endüstriyel tasarım alanında yüksek hizmet kalitesi sunuyoruz.

Kalite Kontrol

Demir döküm endüstrisinde, en yüksek standartların elde edilmesi ve tüm parçaların standart kalitede üretilmesi için, kalite kontrol sürecinin çok büyük bir önem taşıdığını biliyoruz.

Kutes’te, Sfero (GGG) ve Pik (GG) dökme demir üretimi ve işlenmesi alanında iş yaparken, kalite kontrol işlemlerimizi üretimin her aşamasında, etkili bir şekilde uyguluyoruz.

Uluslararası standartlardaki kalite kontrol laboratuarlarımız ve uzman kadromuzla; döküm, ergitme, kumlama ve taşlama gibi Sfero ve Pik demir döküm ve talaşlı imalat üretiminin tüm süreçlerini yüksek hassasiyet ve titizlikle kontrol ediyoruz.

Böylece ürettiğimiz her parçanın kusursuz bir kaliteye sahip olmasını sağlıyoruz; standartlarımızı ve müşterilerimizin memnuniyetini hep en yukarıda tutuyoruz.

Daha fazla Daha Fazla

KALİTE GÜVENCE SERTİFİKALARI

Kutes olarak bizleri hizmetlerimizde ayrıştırıcı kılan en önemli unsurlar arasında yüksek hacim ve adetli üretim yetkinliğine sahip son teknoloji üretim tesislerimiz, işinde uzman kadromuz ve üretimimizin kalitesini her daim en yüksek çıtada tutmak adına benimsediğimiz “Kalite Politikası” prensiplerimiz yer alır.

Daha fazla Daha Fazla

KUTES MÜHENDİSLİK VE METHOD

Kutes, gelişmiş teknoloji kapasitesi ve disiplinlerarası çalışan uzman kadrosu ile ürünlerin tasarımı ve üretimi süreçlerinde çeşitli hizmetler sunar.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow