Neden Kutes

Kutes Metal Logosu

Kutes’te dünyamızın ortak geleceği için demiri ve sürdürülebilirliği kalıcı olarak yan yana getirmek ve hayatın her alanında yeni demir çağını sürdürmek üzere çalışıyoruz. Teknoloji, inovasyon, endüstriyel tasarım ve döküm mühendisliğine yaptığımız yatırımlarla farklı sektörlerde yer alan müşterilerimizin beklentileri aşmayı hedefliyoruz. Döküm ve CNC işlemede tamamen otomasyon hedefli üretim yatırımlarımızla verimliliği sürekli artırıyoruz. İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırımlarla ekibimizin donanımını da sürekli iyileştiriyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemizle sektörümüzde rol model olma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Döküm Ve İşlemede Deneyimli Ortağınız

30 yılı aşkın tecrübemizle Kutes uzmanlığını müşterilerimize her adımda hissettiriyoruz. Son teknolojiyle güncellenen ergitme ocaklarımız, otomatik kalıplama hatlarımız, taşlama ve parça alma makinelerimiz, kumlama makinelerimiz, CNC işleme tezgâhlarımız gibi makine, ekipmanlarımızın tamamıyla ve kalite güvence sertifikalarımızla, iş ortaklarımıza yüksek kaliteli yarı-tamamlanmış ve tamamlanmış ürünler sunuyoruz.

Saatte 16 ton ergitme ve senede 50 bin ton döküm kapasitemizle, farklı sektörlerin yüksek taleplerini rahatlıkla karşılıyoruz. 100 bin saati aşan işleme kapasitemiz ve deneyimli ekibimizle hiçbir hataya yer vermeden üretim yapıyoruz.

Dünyanın Her Yerine Yakınız

Kutes’te üretim tesislerimiz, İstanbul Havalimanı’na 100 km, Avrupa Birliği sınırına 155 km, ana ticaret limanına da 35 km mesafede yer alıyor. Bu elverişli konum, dünyanın her noktasına kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Güçlü ve Köklü Bir İşletme

Kutes’te biz, her zaman daha iyisi olduğunu biliyoruz ve iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimize en iyisini sunmak üzere üretim, teknoloji ve hizmet kalitesi alanlarına sürekli yatırım yapıyoruz. Bunu başarabilmek için de güçlü finansal istikrarımızla yeni yatırımlarımızı kolaylıkla planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Yüksek üretim kabiliyetlerimiz, 12 kalite sertifikamız ve 360° mühendislik yaklaşımımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak odaklanıyor ve her zaman en etkili çözümleri üretiyoruz.

Kutes’te biz yeni demir çağını inşa ederken, bu çağın farklılıklarını yüksek kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyetiyle tüm dünyaya sunabileceğimizi biliyoruz. Kutes deneyimini yaşamak isteyenlerle yeni demir çağında buluşuyoruz.

Right Arrow