Sürdürülebilirlik

Kutes Metal Logosu

Geçtiğimiz yıllarda, sürdürülebilir üretim süreci, Kutes olarak bizim en büyük önceliklerimizden biri oldu.

Başta yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygın kullanımı olmak üzere, karbon ayak izini sıfıra indirmek, yer aldığımız Tekirdağ Çorlu bölgesinde yaşayanlara pozitif değer katmak, gençlere yönelik eğitim fonlarına sponsor olmak gibi pek çok alanda, çevreye ve gelecek nesillere karşı sorumlu bir üretim anlayışı benimsendi.

Sürdürülebilir ve ilkim değişikliği ile mücadeledeki yol haritamız doğrultusunda “Yeşil Döküm” ilkesi olarak kabul ettiğimiz ve dünyamız için bir seçenek değil, zorunluluk olarak gördüğümüz bu anlayışla, ülkemizde döküm sektörüne öncü ve örnek olacak hedeflerimizi gerçekleştirmeye kararlılıkla devam ediyoruz.

Kutes Etik

Kutes’in iş etiği ve ahlak kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Daha Fazla

Çevre

Sürdürülebilir yeniliklerle sektörümüzde öncü olmak, çevre dostu projelere sürekli yatırım yapmak ve yaşadığımız gezegene saygı duyduğumuzu her adımda göstermek Kutes’te bizim asla vazgeçmeyeceğimiz kararlarımız arasında yer alıyor.

Daha fazla Daha Fazla

Toplumsal Fayda

Sektörümüzde lider ve rol model olmak için emek veriyor, hem sektörümüzün hem de topluluğumuzun ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli projelerde pek çok farklı şirketle birlikte çalışıyoruz. Yıllar içinde kazandığımız deneyimle; fark yaratmak ve farkındalık oluşturmak için güçlü yatırımlar yapıyor, başlattığımız yeni demir çağında daha iyi bir gelecek inşa etmek tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Daha fazla Daha Fazla

Politikalar

Kutes olarak bizleri hizmetlerimizde ayrıştırıcı kılan en önemli unsurlar arasında yüksek hacim ve adetli üretim yetkinliğine sahip son teknoloji üretim tesislerimiz, işinde uzman kadromuz ve üretimimizin kalitesini her daim en yüksek çıtada tutmak adına benimsediğimiz “Kalite Politikası” prensiplerimiz yer alır.

Daha fazla Daha Fazla

Sürdürülebilirlik Raporu

Kutes olarak paydaşlarımız ve iş ortaklarımızla olan iş birliğimizi daha da güçlendirmek, sürdürülebilirlilik ve iklim değişikliği ile mücadeledeki kararlılığımızı hem onlarla hem de tüm kamuoyuyla paylaşmak adına, bugüne kadar attığımız tüm adımları Sürdürülebilirlik Raporu’nda yayınlıyoruz.

Daha fazla Daha Fazla
Right Arrow