Kutes Mühendislik ve Metod

Kutes Metal Logosu

Kutes Metal, gelişmiş teknolojisi ve uzman kadrosu ile proje bazlı sektöre özel ürge çalışmaları ile maximum verimlilik ve rekabatçi fiyat bakış açısı ile mühendislik faaliyetlerini yürütür. Bünyemizde seri üretimi yapılacak parçalarda çözüm ortağı olarak çalıştığımız bu süreçte öncelikle üretilmesi hedeflenen ürünün verimlilik, kalite analizi ve döküm simülasyonu yapılır ve bu doğrultuda ilk numune üretimi için çalışmalara başlanır. Bu aşamada en yüksek verimin ve kalitenin elde edilmesi amaçlanır.

Geliştirilen çeşitli stratejiler ile simülasyon ve denemeler gerçekleştirilir. Numunenin ilgili ürüne özel standartları sağladığı ölçümlenmesi ve müşteri onayı ile birlikte seri üretimi aşmasına geçilmektedir. İş ortağımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak, uluslararası kalite standartlarına uygun olacak şekilde seri üretimi yapılır. 30 yıllık deneyime sahip Kutes Metal, tüm süreçlerinde yüksek deneyime sahip profesyonel bir kadro ile çalışır.

Kutes Metal, alanında deneyimli ekibi ile teknolojik altyapıya da son derece önem verir. Günümüz ve geleceğin teknolojilerini yakından takip eder. Başta Ürge mühendisleri olmak üzere tüm kadromuz bilgi ve birikimleri, kazandıkları deneyim ve stratejik planları ile iş ortaklarımızın iş geliştirme süreçlerine büyük destek sağlar. Bu süreçte iş ortaklarımızla güçlü bir iş birliği kurulur.

Right Arrow