Kutes Mühendislik ve Metod

Kutes Metal Logosu

Müşterilerimizin tüm taleplerini dikkatle dinleyerek, çeşitli stratejiler geliştiriyor, simülasyonlar ve denemeler yapıyoruz. Elde edilen numunenin standartları karşıladığına emin olduktan sonra, müşteri onayının ardından seri üretim aşamasına geçiyoruz. Uluslararası kalite standartlarına göre gerçekleştirilen seri üretim sürecini, iş ortağımızın talebini eksiksiz olarak karşılayacak şekilde sonuçlandırıyoruz.

30 yılı aşkın Kutes tecrübesi ve profesyonel kadrolarımız sayesinde, tüm süreçlerin, kusursuz bir şekilde tamamlanmasını garanti altına alıyoruz.

Kutes’in deneyimli ve alanında uzman kadroları, teknolojik altyapının sürekli güncel kalmasını ve en iyi şekilde faaliyet göstermesini sağlamak üzere çalışıyor. Bu sayede; otomatik kalıplama makinelerinden, robotik sistemlerin üretim hatlarına entegrasyonuna kadar, sektördeki en güncel teknoloji ve üretim yöntemleri kullanılıyor. Başta ÜR-GE mühendislerimiz olmak üzere tüm kadromuz,sürekli güncellenen bilgi ve birikimleri sayesinde, iş ortaklarımızla güçlü bir iş birliğinin devamlılığını sağlıyor.

Kutes mühendisliğinin temelinde; gelişmiş teknolojik bir altyapı, işinde uzman kadrolar, hizmet verilen her sektöre özel geliştirilen ÜR-GE çalışmaları, yüksek verimlilik hedefi ve rekabetçi fiyat anlayışı yatıyor. Seri üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin verimliliği için yapılan kalite analizi ve döküm simülasyonlarını, çözüm ortaklarımızla birlikte, titizlikle gerçekleştiriliyoruz. Böylece, hedeflenen en yüksek verimi ve kaliteyi elde ediyoruz.

Right Arrow